Je to snadnější než si myslíte!

 

Aplikaci Qerko si stáhnete v App Store, Google Play nebo Huawei App Gallery a nainstalujte. Pokud jste však už přímo v restauraci, stačí naskenovat QR kód fotoaparátem vašeho mobilního telefonu nebo čtečkou QR kódů a ten vás nasměruje přímo do příslušného store s aplikacemi podle operačního systému vašeho telefonu. 

 

K registraci můžete využít Facebook login, Google login, Apple login nebo klasicky postaru pomocí vašeho e-mailu.  Qerko je aplikace na placení, takže abychom mohli váš účet řádně zabezpečit, potřebujeme znát několik údajů - jméno, příjmení, e-mail (kam vám budou chodit digitální účtenky), vaše telefonní číslo. A když nám prozradíte datum narození, budeme vědět, kdy máme gratulovat. Ale nebojte, tuhle informaci si můžete klidně nechat i pro sebe, zlobit se na vás nebudeme.

 

Platební metodu si můžete snadno přidat v sekci Profil -> Platební metody. Na výběr máte platební karty Visa a Mastercard, stravenkové karty Edenred, Sodexo a Benefit Plus. A pokud máte iPhone, můžete pro placení použít i funkci Apple Pay.

 

A jak na samotné placení? Stačí se podívat na jednoduchý návod: