Je to jednoduché.

 

Placení:

Qerko je přímo integrované ve vašem pokladním systému. Vaši zákazníci tak mohou po naskenování QR kódu umístěného na stole sledovat, jaké položky mají namarkované na svém účtu, vybrat je k zaplacení, zvolit výši spropitného a zaplatit jednou z dostupných metod - platební karty Visa a Mastercard, stravenkové karty Edenred, Sodexo a Benefit Plus nebo Apple Pay. 

 

Pokud chtějí u vás ještě chvíli posedět a objednat si, mohou tak učinit buď klasicky u obsluhy nebo v případě, že je obsluha u jiného hosta, využít možnost objednávky na otevřený účet přímo od stolu přes aplikaci. Stačí naskenovat QR kód, kliknout na Objednat z menu, vybrat si a potvrdit objednávku. Ta se zobrazí přímo ve vaší pokladně a obsluha ji musí nejprve potvrdit. 

 

Motivační program:

Všichni vaši zákazníci se mohou zapojit do věrnostního programu, a sbírat tak jednoduše odměny za to, že k vám chodí. 

Sami si jednoduše nastavíte v Restaurant Admin, jakou akci chcete svým zákazníkům nabídnout. Co takhle sleva 10 % každou 10. návštěvu? Nebo třeba káva zdarma po 5. návštěvě? 

Jakmile nastavíte svoji akci, o vše ostatní se už postaráme my. Vy už nemusíte řešit žádné papírové vouchery, žádné kartičky nebo razítka. Vše probíhá automaticky přes aplikaci Qerko a vy tak máte více prostoru na kontakt se zákazníky.