Qerko vzniklo jako aplikace usnadňující placení v restauracích, bistrech či kavárnách. Aby pomohlo jak hostům, tak obsluze. Ušetřit čas, který je věnován celému procesu placení. Zlepšit celou tuto zkušenost, která je často ne úplně příjemná a pohodlná. A na řadě míst se nám to povedlo!

 

Rozhodli jsme se pokročit dál. Qerko nepředstavuje pouze placení, ale je nástrojem pro komunikaci a péči o vaše zákazníky. Nástrojem, který vám umožní z občasných zákazníků udělat štamgasty. A také je poznat - co mají rádi, co si rádi objednávají a jak často se k vám vrací.

 

Qerko není jen pohodlná platba, je to celá platforma

V Qerku pomáháme podnikům poznat lépe zákazníky, odměnit je za věrnost či motivovat je k návratu nebo návštěvě vašich dalších provozoven. Data, která máme k dispozici přeměňujeme do vhledu o zákaznickém chování a současně CRM nástroje, pomocí kterého lze snadno naplánovat marketingové kampaně na vybrané skupiny zákazníků na základě jejich chování. A to vše se zachováním naprostého soukromí uživatelů. Osobní data nikdy nedáme k dispozici třetí straně.

 

Naším cílem je vytvořit nástroj, který pomůže jednak zlepšit zákaznickou zkušenost, jednak zvýšit zisk restaurací a jiných provozoven.

 

Díky Qerku získáte:

  • Plně bezkontaktní a bezpečný způsob platby ve vašem podniku pomocí QR kódu umístěného na stole s plnou integrací na váš pokladní systém.
  • Věrnostní program pro všechny vaše zákazníky - stávající i budoucí štamgasty.
  • Vhled do zákaznického chování včetně zpětné vazby přímo od platících zákazníků - co mají rádi, co 
  • Vyšší spropitné pro vaši obsluhu. Až o 40 % víc než při platbě přes terminál.
  • Čas na lepší servis a péči o vaše zákazníky. Už nemusíte řešit rozpočítávání celého stolu.
  • Už nemusíte tisknout účtenky na škodlivý termopapír. Díky digitální účtence ušetříte další náklady.

Ještě nemáte Qerko ve vašem podniku? Pojďme to napravit! Ozvěte se nám na sales@qerko.com nebo vyplňte náš poptávkový formulář.