Dobře víme, že lidé dnes platí čím dál častěji bezhotovostně. My v Qerku jsme na vaší straně a pomůžeme vám z bezhotovostních plateb získat maximum, oproti třeba terminálu. 

 

Šetří váš čas, abyste se mohli věnovat hostům a mít vyšší spropitné.

Jako obsluze je vám zcela jasné, že když se nestíháte věnovat hostům, vaše spropitné klesá. Víme, že toho máte ve špičce hodně, a tak vám pomůžeme s kasírováním. Qerko je nejrychlejší způsob kasírování, který kdy byl vytvořen. Díky tomu, že si hosté sami zaplatí od stolu, získáte více času na ještě lepší servis a péči o hosty. A ve finále vám pak dají i vyšší spropitné. Oproti terminálu je přes Qerko spropitné vyšší až o 40 %. 

 

V aplikaci je přednastavené 10% spropitné jako výchozí hodnota.

Jsme si vědomi toho, že spropitné je pro vás důležitá část příjmu. Budoucnost je přesto v bezkontaktních platbách, tak pojďme z nich společně vytěžit maximum. V Qerku je přednastavené 10% spropitné. Ze studií vyplývá, že pokud host musí rozpočítávat účet u pokladny nebo na platbu čeká, rapidně klesá ochota nechat spropitné. Díky tomu, že vám Qerko ušetří čas a vy se můžete věnovat hostům a v aplikaci je spropitné velkoryse přednastavené, uživatelé nechávají až o 40% vyšší spropitné v porovnání s terminálem. Navíc je pro ně platba tak rychlá a pohodlná, že pomáhá vytvářet skutečně dokonalý servis.

 

Qerko je jen v restauracích, kde majitel dává z karet spropitné obsluze.

Lidé přes Qerko dávají spropitné pro obsluhu a my toto ctíme. Qerko je prémiová služba, která není pro každou restauraci. Jednou z našich podmínek je, že majitel skutečně vyplácí spropitné z karet své obsluze. Bez toho by Qerko v restauraci beztak nefungovalo. 

 

Nepřijdeme o práci a nenahradí nás QR kódy?

V žádném případě. Qerko není služba, kde si lidé přes QR kódy budou objednávat, platit předem a vy jen nosíte jídlo. Qerko je bezdotyková platební metoda, která nahrazuje platební terminály. Naopak vám ušetříme čas k tomu, abyste mohli dělat lepší servis. To je dnes klíčové, protože konkurence je značná a lepší servis = vyšší spropitné. Naším cílem není dělat z restaurací fast foody, jen vám chceme pomoct být uctivý k hostům a nenutit je platit ve frontě u kasy.

 

Nepřijdeme o kontakt s hosty?

Placením přes Qerko naopak podnik získá více času, který může věnovat svým dalším hostům, času kdy se s hosty může opravdu plodně zakecat. Kontaktu s hosty stále budete mít dost :-). Jak o Qerku napsal Lukáš Hejlík, autor Gastromapy, jde to i bez kontaktu kontaktně.

  • uvítání hosta pozdravem a úsměvem
  • objednávka u stolu a pomoc s výběrem
  • zanáška jídla
  • empatický zájem o zpětnou vazbu. Ta se naopak u placení, na které se navíc často nepříjemně čeká, získává z hostů hůř
  • rozloučení a popřání hezkého dne

Co když chci navrhnout majiteli, abychom také akceptovali Qerko.

Pokud myslíte, že by mělo být Qerko i u vás v podniku, kontaktujte nás prosím na sales@qerko.com a předejte nám, prosím, kontakt na vašeho manažera či majitele restaurace společně s vaším. Pokud na společné schůzce zjistíme, že je Qerko pro váš podnik vhodné, získáte od nás odměnu za doporučení.